Loading...

KALİTE YÖNETİM & BELGE


Müşterilerinin ve içinde bulunduğu pazarın, bugünkü ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde karşılarken, proaktif düşünen bir işletme olarak, önümüzdeki gelecek yılların farklı hizmet ve ihtiyaçlarına göre yeniden İyileştirme ve Geliştirme Faaliyetlerine yönelik yapılanmaktadır.
Temel amacı bugün olduğu gibi, yarında müşteri ve çalışanlarını mutlu etmektir.
Kalite Yönetim Sistemi; doğru organizasyon içinde doğru uygulandığı takdirde, verimi ve üretimi yükselten, işletmenin müşterilerini olduğu kadar, çalışanlarını da mutlu kılabilen en önemli olgudur. Bu nedenle doğru organizasyon içinde, durağan olmayan, yaşayan, gelişen ve kendi kendini yenileyen kalite ruhu oluşturmak öncelikli hedefimiz olacaktır.
Kalite Yönetim Sistemini kurmanın ve devam ettirmenin, ancak eğitilmiş ve eğitilen insan gücü ve çağdaş donanımlarla mümkün olduğunun bilincinde olan TEKKAN PLASTİK çalışanlarının eğitimine özen göstererek gerekli teknolojik desteği ve uygun çalışma ortamını sağlayacaktır.
Sertifikasyon kuruluşu Swiss TS Technical Services AG tarafından Firmamız Plastik Enjeksiyon ile Parça Üretimi ve Bu Parçaların Montajı ile Satışı konusunda bir yönetim sistemini yürürlüğe koyduğunu ve aşağıdaki standarda göre uygulamakta olduğunu teyid eder:
IATF 16949:2016 Kalite yönetim sistemi
ISO 9001:2015 Kalite yönetim sistemi
ISO 14001:2015 Çevre yönetim sistemi
ISO 45001:2018 İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi
ISO 13485:2016 Tıbbi cihazlar kalite yönetim sistemleri
AT (CE) Uygunluk Beyanı
AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayi Kalite Yönetim Sistemi
ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi