Loading...

TEKKAN KARİYER

Kendini ve içinde bulunduğu organizasyonu sürekli geliştirecek, yaratıcı, lider ruhlu, değişime yön veren, beceri sahibi, 21. yüzyıl yetkinliklerine sahip, sorumluluklarının bilincinde ve rekabet ortamında fark yaratacak çalışanlara sahip olmak üzere; onların sürekli motivasyonunu sağlayacak bir çalışma ve öğrenen organizasyon kültürü oluşturuyoruz.

Siz de bu kültürün bir parçası olmak ister misiniz?

ÖĞRENCİLER

İş’ te Tekkan Staj Programı ile üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde işbirliği yaptığımız üniversitenin öğrencilerine staj ve İME ( Uzun Dönem Staj) çalışma imkanı sağlanmaktadır. Bu imkanlardan sınırlı kontenjanlar nedeniyle işbirliği yaptığımız üniversitelerin öğrencileri dışında Tekkan çalışanlarının çocuklarıda faydalanabilmektedir.

YENİ Mezun ve Profesyoneller

Tekkan Ailesinin bir parçası olmak isteyen yeni mezun ve profesyoneller, mevcut açık pozisyonlarımıza başvurabilir ya da genel başvuru yaparak değerlendirilmek üzere CV’ lerini doldurabilirler.
İş başvurularınız için www.kariyer.net adresinden kendinize ait oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle başvuru da yapabilirsiniz.

İŞ BAŞVURU FORMU